Моя школа
Мої сайти
Мій блог
Мапа відвідувачів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 146
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Годинник
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Конкурс сайтів
Корисні посилання
Моя адреса
Tomik2107@ukr.net

Вітаємо переможців і призерів олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці) у ІІ турі Шевченко Юлію 10-А клас - І місце, Грищенко Катерина 11-А клас - ІІ місце, Бабич Анастасія 9-А клас - ІІ місце.  2016 р.

 Шевченко Ю.           Грищенко К.               Бабич А.

Переможець конкурсу обласного туру "Україна вишивана" Примаченко Анна (2010 рік) отримала приз альбом "Вишивка козацької старшини ХVІІ-ХVІІІ століть. Техніки"від Зайченко В.В. Переможці олімпіади з трудового навчання: Качан Вікторія (І місце у ІІ етапі олімпіади, 5 місце у ІІІ епаті олімпіади у 2009 році), Лось Світлана (І місце у ІІ етапі, ІІ місце у ІІІ етапі олімпіади у 2010, 2011, 2012 роках), Гуменюк Ірина (ІІ місце у ІІ етапі, ІІІ місце у ІІІ етапі олімпіади у 2011 році). Переможці конкурсу "Український сувенір" (2010 рік) Мисливець Владислава та Риженко Тетяна (5-А клас) 

 Гуменюк Ірина  Лось Світлана  Качан Вікторія  Мисливець Владислава  Риженко Тетяна  Примаченко Анна

 
2012 рік - Василевська Тамара Миколаївна нагороджена Дипломом Другого ступеня V обласного конкурсу навчальних веб-сайтів Чернігівською обсласною державною адміністрацією Управління освіти і науки
 
Вітаємо Ірину Гуменюк ученицю 11-А класу з Дипломом ІІІ ступеня у ІІІ етапі олімпіади з трудового навчання у 2013 році.
Вітаємо Зеленську Лілію ученицю 9-А класу з ІІ місцем у ІІІ етапі олімпіади з трудового навчання 2014 рік
 
Вітаємо переможців і призерів олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці) У ІІ турі Шевченко Юлію 9-А клас (ІІ місце), Грищенко Катерину 10-А клас (ІІ місце), Зеленську Лілію 11-А клас (І місце). Зеленська Лілія у ІІІ етапі олімпіади зайняла ІІ місце. (2015-2016н.р.)